Gamedile.pl

#
Znana także jako Banjo Kazooie: Nuts & Bolts.
Opis gry
Nuts & Bolts to kolejna edycja popularnej serii gier wydawanych niegdyś na Nintendo 64. Jest to tytuł przeznaczony wyłącznie na konsolę Xbox 360 (z racji wykupienia firmy, która go wyprodukowała, Rare, przez Microsoft).

Podczas całej naszej przygody mamy okazję wyćwiczyć swoje umiejętności w projektowaniu rozmaitych pojazdów, którymi główny bohater gry będzie podróżował po lądzie, wodzie i powietrzu. Części do owych środków lokomocji będziemy zbierać w trakcie gry. W ich skład wchodzić będą zarówno te pomniejsze elementy, jak silnik czy koła, jak i te bardziej wyszukane, jak sprężyny czy pistolety strzelające jajkami. Zebrane części będziemy w stanie łączyć w dowolnej kolejności, by stworzyć swój własny pojazd. Jedynym ograniczeniem tutaj jest nasza kreatywność i wyobraźnia.

Wydanie gry na konsolę Xbox 360 z wykorzystaniem trybu Xbox LIVE wnosi serię na zupełnie nowy, wyższy poziom zabawy. Wysokiej rozdzielczości grafika, rozgrywka w trybie online oraz stworzone przez użytkowników dodatki zwiększają grywalność i czynią grę dostępną dla ludzi w każdym wieku.
  • Ponad 100 części do zebrania i niezliczona ilość ich możliwych kombinacji. Każda osoba, która zagra w Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. jest w stanie doświadczyć zabawy o innym charakterze. Zwiedzając rozległe światy gry, odkrywając ukryte sekrety i rozwiązując łamigłówki gracz znajduje coraz to więcej sposobów na dostosowanie i ulepszenie swojego wehikułu.
  • Możliwość zabawy samemu lub z przyjaciółmi. Gra oferuje tryby single i multiplayer – gracz może w pojedynkę zwiedzać świat gry i realizować założenia twórców, bądź też zagrać ze swoimi przyjaciółmi w trybach kooperacji bądź rywalizacji (w drużynach, lub na własny rachunek).
  • Znane i lubiane postaci oraz wciągająca fabuła. Jedne z najbardziej popularnych w świecie gier konsolowych postaci powróciły ze swoistej emerytury, jednocześnie debiutując na konsoli Xbox 360. Banjo oraz jego przyjaciel Kazooie walczą na morzu, lądzie i w powietrzu ze swoim dawnym wrogiem, by zapewnić bezpieczeństwo swojemu rodzinnemu krajowi i powstrzymać złą czarownicę Gruntildę przed przekształcaniem go w wieżowce i pasaże handlowe.
  • Możliwość gry dla osób mniej kreatywnych w grze tej została również przewidziana. Autorzy dołączyli do gry szereg gotowych pojazdów. Gracz może więc tuż po włączeniu gry przenieść się do magicznego świata, by później ulepszyć swój uprzednio wybrany pojazd.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 07 marca 2009.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Wydania gry

już wydane
# 11 listopada 2008 360
# 14 listopada 2008 360