Battlefield: Bad Company - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Battlefield: Bad Company to kolejna odsłona bestsellerowej serii, która zachwyciła graczy ilością nowatorskich rozwiązań i oryginalnych aspektów, tym razem skierowana wyłącznie do posiadaczy konsol nowej generacji.

Akcja gry (w trybie single player) przenosi nas w niedaleką przyszłość, gdzie wcielamy się w postać żołnierza należącego do grupy wojaków (Bad Company): razem z tym teamem bierzemy udział w wielkim konflikcie, w którym stawką są pieniądze i zemsta. W tym celu przemierzamy liczne zakątki rozmieszczone na rozmaitych punktach na Ziemi. Oczywiście samą rozgrywkę obserwujemy z trzecioosobowego widoku, co jest już tradycją serii. Niezmienne pozostaje również wyposażenie, z którego przyjdzie nam korzystać niemal non-stop podczas rozgrywki: nadal są nim bronie z przełomu XX i XXI wieku, tj. czołgi, karabiny maszynowe, i tym podobne. Fabuła pozwala nam przenieść się na liczne (także te znane z historii) fronty, pokierować drużyną renegatów i posmakować dość dużej dawki czarnego humoru, który jest nieodzowną częścią tego tytułu.

Poza rozbudowanym trybem pojedynczej rozgrywki, gra oferuje również możliwość zabawy wieloosobowej. Bardzo emocjonujące jest pojedynkowanie się z nawet dwudziestoma czterema graczami jednocześnie.

Battlefield: Bad Company oferuje dodatkowo piękną, szczegółową grafikę. Autorzy starali się stworzyć każdy element z należytą starannością. Dobrze wypadają animacje postaci (płynne i realistyczne) oraz same ich modele. Na pochwałę zasługuje również fizyka gry.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 07 września 2007.
Xbox 360
Dolby Digitalkomunikacja głosowarankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 1.5 MB na zapis gry
PlayStation 3
funkcje sieciowe • HD 720p • 468 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-24 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Battlefield: Bad Company

Wydania gry

już wydane
# 23 czerwca 2008 360PS3
# 27 czerwca 2008 360PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360
PS3