Ben 10 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Ben 10

PCPS4XOSwitch
Opis gry
Ben 10 jest stworzoną przez studio Torus Games z myślą o komputerach osobistych, konsolach ósmej generacji i platformie Nintendo Switch grą akcji, która oparta została na kanwie popularnego serialu animowanego o tym samym tytule, emitowanego również w Polsce na kanale Cartoon Network.

Fabuła gryOpowiadana w grze historia prezentuje nam losy znanych z serialu animowanego postaci Bena Tennysona (głównego i tytułowego bohatera), jego siostry Gwen i Dziadka Maxa. Ten pierwszy posiada zegarek, który umożliwia mu przemianę w różnego rodzaju bestie, cechujące się różnym wyglądem, umiejętnościami oraz siłą. Taka ekipa wyrusza świat, by zawalczyć z obcymi zagrażającymi ludzkości. My będziemy jej w tym towarzyszyć.

Mechanika rozgrywkiBen 10 to cechująca się dużym dynamizmem gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać tytułowego chłopca. Akcję obserwujemy zza jego pleców. Główną rzeczą, którą tu robimy jest walka, która zmusza nas do przybierania jednej z dziesięciu form. Każda z nich odblokowuje się wraz z progresem dokonywanym w rozgrywce i daje nam dostęp do zgoła odmiennych umiejętności, których właściwe wykorzystanie jest kluczem do wygranej. Kolejne etapy, które zwiedzamy stawiają przed nami nowe wyzwania - czy to w postaci zróżnicowanych przeciwników, czy też w formie prostych zagadek środowiskowych.

Gra powstała z myślą o pojedynczym graczu.

Warstwa technicznaOprawa graficzna produkcji powstała w oparciu o silnik graficzny, który Torus Games wykorzystywało już w swoich poprzednich produkcjach, w większości również bazujących na serialowych i filmowych licencjach. Zastosowana tutaj technika cel-shadingu pozwoliła im upodobnić grę do serialu animowanego, zachowując jednocześnie cały jego klimat.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 listopada 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Ben 10

  • Platformy: PCPS4XOSwitch
  • Gatunek: Gra akcji» Zręcznościowa
  • Producenci: Torus Games
  • Wydawcy: # Outright Games
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 10 listopada 2017 PCPS4XOSwitch
# 14 listopada 2017 PCPS4XOSwitch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
XO
PS4
SWITCH