Gamedile.pl

#
Opis gry
Produkcja jest wznowieniem przygodowej gry akcji Beyond Good & Evil, która wzbogacona została o jakość HD i wydana w formie cyfrowej na konsolach PS3 oraz Xbox 360 w roku 2011. W stosunku do swojej poprzedniczki zmianie nie uległa fabuła. Nadal mamy przyjemność zwiedzania planety Hillys oraz odkrywania tajemnicy najazdu na nią tajemniczej rasy DomZ. Jako fotoreporterka Jade dołączamy do działającego w podziemiu ruchu i staramy się odkryć prawdę stojącą za atakiem oraz działaniami elitarnych Oddziałów Alpha, mających chronić lokalną ludność.

Nietknięty został również gameplay - mamy tu więc do czynienia z grą TPP. Zabawa dzieli się na różne segmenty, wśród których wyróżnić możemy walkę (także z bossami), fotografowanie, rozwiązywanie zagadek logicznych oraz pilotowanie pojazdów. Planeta Hillys ma charakter półotwarty, a jej obszary podzielone są na tzw. huby.

Zmiany w stosunku do oryginałuNowości skupiły się przede wszystkim na stronie wizualnej. Ulepszone zostały modele postaci i tekstury, które podniesiono do jakości High Definition. Odnowieniu uległa również warstwa dźwiękowa. Twórcy wprowadzili również system osiągnięć i internetowych rankingów.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 21 lutego 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Podobne gry
Gra

Beyond Good & Evil HD

  • Platformy: 360PS3
  • Gatunek: Przygodowa gra akcji» Przygodowa» Skradanka» Zręcznościowa
  • Producenci: Ubisoft Entertainment
  • Wydawcy: Ubisoft Entertainment
  • Tematy Humorystyczna, Sandbox, Science fiction
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 02 marca 2011 360
# 08 czerwca 2011 PS3
# 20 września 2012 360

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3
360