Gamedile.pl

#

[Poradnik] Wstęp i porady dla początkujących.


Witam w autorskiej solucji do gry Coffee Break, powstałej w pocie czoła wyłącznie dla tegry.pl. Stworzyłem ją z myślą o osobach, które utknęły w którymś momencie gry, bądź po prostu chcą ją szybko przejść (z obowiązku czy też nie :)). Zapraszam do wybierania elementów ze spisu treści i do zapoznania się z poniższymi wskazówkami - w sam raz na początek gry. Jednocześnie zaznaczam, iż wyłączne prawa do tej solucji ma serwis tegry.pl - nie można jej kopiować, powielać, ani - tym bardziej - podpisywać się pod nią.

bold

Wskazówka #1 Jeżeli skończyłeś wykonywać prace codzienne i zadania związane z misją i po prostu nie masz co robić, udaj się na toalety na krótkie posiedzenie. Dzięki temu szybciej minie ci czas.

Wskazówka #2 Jeżeli zdecydowałeś się przejść grę samodzielnie, korzystaj często ze swojego PDA: w notatniku znajdziesz wiele przydatnych informacji, dotyczących wykonywanego zadania, natomiast w zakładce Plan znajdziesz wszystkie dzienne prace do wykonania. Zakładka Ja informuje o głównych celach misji oraz pokazuje stan twojego inwentarza, natomiast zakładka Oni: twój stosunek z innymi pracownikami biura.

Wskazówka #3 Zawsze staraj się rozmawiać z każdą osobą i nie odkładaj na ostatnią chwilę bliższego zapoznania się z danymi osobami (które jest wymagane do wykonania niektórych misji).
Poradnik napisał # Paweł „bold” Ryszka, 26 lipca 2007.