Gamedile.pl

#

DiRT 3

PC360PS3
Znana także jako Colin McRae: DiRT 3.
Opis gry
Colin McRae: DiRT 3 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych sygnowanych nazwiskiem zmarłego w tragicznych okolicznościach kierowcy rajdowego. Tym razem autorzy, firma Codemasters, zdecydowali się powrócić do korzeni serii, oferując typowo rajdową rozgrywkę (a nie tak, jak to było w poprzedniej edycji - wyścigi offroadowe).

Warto wspomnieć, iż autorzy gry postarali się o wykupienie licencji WRC - w związku z tym w grze z pewnością uświadczymy prawdziwych kierowców, drużyny, jak również lokacje znane z Rajdowych Mistrzostw Świata. Gra oferuje nam aż 100 tras - jest to największa liczba tras w historii serii. Tak oto przeniesiemy się między innymi do Monaco, na ulice Stanów Zjednoczonych, na zaśnieżone trasy w Norwegii czy do malowniczej FInlandii. Całość gwarantuje całe godziny wspaniałej zabawy.

Gra, oprócz długiego trybu kampanii i wolnej jazdy dla pojedynczego gracza, oferuje również możliwość rozgrywki w trybie multiplayer. Gra oferuje wspaniałą oprawę graficzną, znacznie poprawioną i bardziej wyostrzoną.

Najważniejszą częścią tego tytułu są niezaprzeczalnie auta. Produkcja oferuje całą gamę rozmaitych pojazdów, jak 555 Subaru Impreza czy Peugeot 205. Mnóstwo samochodów, tras oraz niesamowita oprawa audiowizualna to gwarancja niezapomnianych emocji, jakie zapewnia ten wieloplatformowy tytuł.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 30 maja 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych

Gry podobne do DiRT 3

Gra

DiRT 3

Wydania gry

już wydane
# 24 maja 2011 PC360PS3
# 27 maja 2011 PC360PS3