Disney Universe - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Disney Universe

PC360PS3Wii
Opis gry
Disney Universe to zupełnie nowa gra zręcznościowo przygodowa, której akcja rozgrywa się w tytułowym świecie Disney'a, pełnym bajkowości i kolorowych miejsc. Jest to produkcja kolorowa, stworzona z myślą o całej rodzinie. Zadaniem gracza jest tutaj ocalenie rzeczonej krainy przed atakiem hakera. Ten próbuje zniszczyć wirtualny świat. Gracz przyodziewa więc jeden z przeszło czterdziestu kostiumów (każdy z nich upodobni go do jakiejś postaci z bajki) i wyrusza na ratunek swojemu domowi.

Tak oto przemierzymy sześć różnych światów, korzystając ze swojego sprytu i zręczności. Gra skierowana jest głównie do młodszych graczy, zatem nie można spodziewać się tutaj arcytrudnych wyzwań. Z pewnością dla najmłodszych atrakcyjna okaże się kolorowa grafika, niezwykle sympatyczni bohaterowie i całe mnóstwo lekkiego humoru, jaki oferuje produkcja.

Gra posiada duże wsparcie dla gry wieloosobowej, jednakże jedynie w trybie podzielonego ekranu (nie ma możliwości rozgrywek Internetowych). Tym samym jest to produkcja wręcz stworzona do rodzinnego spędzania czasu z dziećmi.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 13 października 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, split screen, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Disney Universe

Wydania gry

już wydane
# 25 października 2011 PC360PS3Wii
# 27 października 2011 PC360Wii
# 18 listopada 2011 PS3