Driver: San Francisco - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Opis gry
Driver: San Francisco to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Również i tutaj gracz ma możliwość wcielić się w kierowcę i wziąć udział w niezliczonej liczbie wyścigów.

Opisywana produkcja jest piątą odsłoną serii. Jej autorzy postanowili upodobnić ją nieco do starszych wersji, co poskutkowało wprowadzeniem szeregu funkcji, z którymi gracze już kiedyś mieli do czynienia. Również linia fabularna gry nawiązuje do przeszłości serii, a konkretnie do trzeciej jej części. W niej właśnie główny bohater, policjant John Tanner, po stoczeniu poważnego boju zapadł w śpiączkę. Wraz z upływem czasu jednak przebudził się. Okazuje się, że przestępca, z którym toczył bój zbiega z więzienia w przeddzień egzekucji - nasz bohater postanawia wyruszyć w pościg. Niestety, kończy się to poważnym wypadkiem i kolejną śpiączką. Tutaj wkracza gracz, który będzie zmuszony przeprowadzić Tannera przez ten stan.

Jak sama nazwa produkcji mówi, jej akcja przenosi nas do ogromnego i przepięknego miasta San Francisco. Przemierzamy jego bezkresne ulice, biorąc udział w kolejnych wyścigach i wykonując coraz to trudniejsze misje. Wszystko po to, by zająć się Jerichem - odwiecznym wrogiem naszego bohatera. Bardzo ciekawie prezentuje się tutaj specjalny system Shift. Pozwala on na zmianę postaci, którą kierujemy, jak również samochodu, w którego posiadaniu jesteśmy. Zapewnia to niesamowite emocje i bardzo zróżnicowaną rozgrywkę.

Driver: San Francisco to gra oferująca rozbudowany i wielki świat, wspaniałą nowoczesną grafikę i mnóstwo ciekawych rozwiązań, jakich nie sposób uświadczyć w innych tego typu produkcjach.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 26 października 2011.
Xbox 360
Dolby Digitalwłasne ścieżki dźwiękowekomunikacja głosowapobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 50 MB na zapis gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 1508 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, split screen, wspólny ekran
2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Driver: San Francisco

Wydania gry

już wydane
# 01 września 2011 360PS3
# 01 września 2011 Wii
# 06 września 2011 Wii
# 06 września 2011 360PS3
# 27 września 2011 PC
# 29 września 2011 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS3
360