Gamedile.pl

#
Opis gry
Kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier z gatunku cRPG. Stworzona na bazie silnika znanego z Fallout 3, oferuje całą masę nowości. Nie mogło oczywiście zabraknąć wprowadzenia zupełnie nowego wątku fabularnego, tym razem skupiającego się na wojnie trzech różnych frakcji: New California Republic, Caesar’s Legion oraz ludzi zamieszkujących miasto New Vegas. My wcielamy się w postać kuriera, którego od śmierci ratuje przyjaźnie nastawiony robot.

Rozgrywka w Fallout: New Vegas sprowadza się do rozwijania własnego bohatera. Nie mogło tutaj zabraknąć rozbudowanego systemu walki, w którym dużą rolę pełnią nasze umiejętności. Podczas walki niejednokrotnie będziemy w stanie między innymi zatrzymać czas i namierzyć specyficzną część ciała naszego przeciwnika, oczywiście w celu zadania jak najpotężniejszego uderzenia.

Oprawa graficzna w grze stoi na wysokim poziomie, podobnie zresztą, jak było w poprzednich odsłonach produkcji. Cały świat gry, jak i wszystkie modele postaci, opracowane są z niezwykłą dbałością o najmniejsze detale. Właśnie dlatego możemy liczyć na niezapomniane doznania związane z tą grą.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 31 października 2010.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Fallout: New Vegas

Wydania gry

już wydane
# 19 października 2010 PC360PS3
# 22 października 2010 PC360PS3