Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Far Cry 4

PC360PS3PS4XO
Opis gry
Far Cry 4 to czwarta odsłona bijącej rekordy popularności serii strzelanin. Za jej opracowanie po raz kolejny zabrało się studio Ubisoft Montreal, któremu pomagał przy tym torontyjski, kijowski i szanghajski oddział francuskiego dewelopera. Produkcja po raz pierwszy przenosi serię na konsole ósmej generacji, nie porzucając przy tym i tych nieco starszych urządzeń.

W Far Cry 4 gracze przenoszą się do malowniczego himalajskiego regionu zwanego Kyratem, spowitego dziczą, ale zamieszkałego przez wielu ludzi. Ci męczą się pod reżimem samozwańczego despotycznego króla Pagana Mina, który egzekwuje swoje prawo w sposób niepozbawionych przemocy i brutalności. W takim właśnie środowisku poznajemy Ajay Ghale'a, głównego bohatera produkcji, który w Himalaje przybywa w celu spełnienia ostatniego życzenia swej matki. Pech chciał, że wplątuje się przy tym w konflikt między rebeliantami a oddziałami okrutnego dyktatora.

W najnowszej odsłonie serii duży nacisk położono na eksplorację malowniczych lokacji i „pisanie własnej historii”. Egzotyczny świat gry niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw, z którymi będziemy sobie w stanie poradzić przy pomocy bogatego arsenału broni (wśród których znajdzie się sporo nowości). Powrócą tutaj funkcjonalności z poprzedniej części, w tym rozmaite środki transportu czy też możliwość polowania na dziką zwierzynę.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 08 czerwca 2014.
Xbox 360
Dolby Digitalpobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 6 MB na zapis gry • wymaga minimum 3.8 GB miejsca na dysku do gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p/1080i/1080p • 10.5 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-10 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

Far Cry 4

Wydania gry

już wydane
# 18 listopada 2014 PC360PS3PS4XO
# 20 listopada 2014 PC360PS3PS4XO