Zabieram się za zagranie i zabieram, ale troszkę odstrasza konieczność grania na pełnym ekranie
Gdy się przemogę na pewno pojawi się solucja :P
Ja w Syberie grałam wielki temu i dalej mam do niej sentyment, bo to klasyczna przygodówka, bez dodatkowych ulepszeń w postaci zadań zręcznościowych z niezłymi zagadkami. Ciekawi mnie bardzo co też Benoît Sokal wymyślił w trzeciej jej odsłonie ? Tym bardziej, że w grze oprócz Kate Walker, pojawi się także agentka FBI Victoria McPherson
No cóż, trzeba będzie poczekać i przekonać się osobiście
