Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (Epoka Lodowcowa 3) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Epoka Lodowcowa 3.
Opis gry
Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs to gra będąca kontynuacją serii produkcji opartych na kanwie popularnych filmów animowanych o takich samych tytułach (kolejno: Ice Age, Ice Age 2: The Meltdown oraz opisywana w tym momencie gra).

Po raz kolejny mamy okazję prześledzić poczynania wielkiego mamuta Manfreda, fajtłapowatego leniwca Sida, budzącego strach tygrysa szablastozębnego Diego oraz sympatycznej wiewiórki, która mimowolnie wpada w kłopoty przy okazji pogoni za ukochanym orzeszkiem. Tym razem ta bajkowa grupa trafia do niesamowitego świata dinozaurów, gdzie ma okazję przemierzyć budzące grozę krainy i zawalczyć z setkami przeciwników.

W grze wcielamy się w postać jednej z sześciu postaci (wliczając w to wymienionych wyżej bohaterów), by przemierzyć 15 zróżnicowanych etapów. Podczas ich zwiedzania jesteśmy zmuszeni do wykorzystywania umiejętności specjalnych sterowanych przez nas bohaterów. Warto wspomnieć, iż autorzy - oprócz trybu gry w pojedynkę - proponują nam również możliwość zabawy z przyjaciółmi. Razem z kolegami możemy wziąć udział w ośmiu mini-gierkach polegających na współzawodnictwie.

Ice Age 3 to produkcja oferująca dużą ilość humoru, którym odznacza się również film. Autorzy wiernie postarali się odtworzyć lokacje i postaci znane z dużego ekranu: całość zachowuje więc bajkowy klimat, dzięki czemu przeznaczona jest również dla najmłodszych.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 kwietnia 2009.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, single player, split screen
brak trybu sieciowego
Gra

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Wydania gry

już wydane
# 26 czerwca 2009 NDSWii
# 26 czerwca 2009 PC
# 26 czerwca 2009 PCPS2NDS360PS3Wii
# 10 lipca 2009 PS2360PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS3
PS2
NDS
Wii