Last Day of June - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Last Day of June to stworzona przez niezależne włoskie studio deweloperskie Ovosonico gra przygodowa, za którą stanął Massimo Guarini - bardzo rozpoznawalny w branży mężczyzna, znany między innymi z równie oryginalnego Murasaki Baby. W projekcie wzięło udział kilka innych znanych osób, a całość podbiła targi E3 2017, zdobywając wiele nagród w kilku kategoriach.

Fabuła gryW grze poznajemy historię dwojga zakochanych - Carla i June, którzy wybierają się razem nad jezioro. Nieszczęśliwy bieg wydarzeń i wypadek samochodowy sprawiły, że kobieta zmarła. Dla Carla była to katastrofa.

Niedługo potem mężczyźnie udaje się odkryć, że za pomocą obrazów namalowanych przez ukochaną może przenosić się w czasie do miejsc, które są przedstawione na płótnie. Postanawia to wykorzystać, by zmienić bieg wydarzeń i uratować wybrankę. Wkrótce jednak dowie się, że każda zmiana, którą poczyni w przeszłości będzie miała swoje odbicie i konsekwencje w teraźniejszości. To od nas zależeć będzie, jak poważne one będą.

Mechanika rozgrywkiLast Day of June jest interaktywną opowieścią stawiającą przede wszystkim na opowiadanie fabuły. W czasie zabawy odkrywamy kolejne kolejne lokacje, starając się znaleźć sposób na zmianę jakiegoś ich elementu. Nie obędzie się tutaj bez wyborów, których konsekwencje często prowadzą do kompletnej zmiany opowiadanej historii, nie tylko w pozytywny sposób.

Warstwa technicznaOprawa wizualna jest czymś, co w tej grze przyciąga najbardziej - główną osobą odpowiedzialną za nią był Francesco Abbonizio. Całość wyglądem przypomina film animowany, z postaciami i lokacjami wykonanymi w sposób abstrakcyjny. Te pierwsze przypominają ludki stworzone z plasteliny. Całości dopełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa autorstwa Stevena Wilsona.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 19 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

Last Day of June

Wydania gry

już wydane
31 sierpnia 2017 PCPS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS4