Mad Max - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Mad Max

PCPS4XO
Opis gry
Mad Max to zaprojektowana przez Avalanche Studios gra akcji oparta na serii australijskich post-apokaliptycznych filmów autorstwa George'a Millera. Stworzona została z myślą o komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Początkowo planowana była również na konsole starszej generacji, jednak ze względu na ich technologiczne ograniczenia z pomysłu wydania jej na nie zrezygnowano.

Fabuła produkcji przybliża nam postać tytułowego Maxa - tuż po utracie swojego ukochanego samochodu wyrusza on w podróż po nieprzyjaznym post-apokaliptycznym Pustkowiu, by odnaleźć części do nowego auta, które zastąpi mu to wcześniejsze. Nie jest to jednak jego główny cel - przy okazji przyświeca mu bowiem chęć zemsty, a także odnalezienia utopijnej krainy Plains of Silence, w której wreszcie odnalazłby długo oczekiwany spokój. Po drodze przyjdzie mu zawalczyć z mnóstwem przeciwników, dla których części są ważniejsze od złota oraz przeżyć masę innych przygód.

Akcja gry Mad Max rozgrywa się w wielkim otwartym świecie i to tylko od nas zależy, co będziemy tutaj robić. Naturalnie rzecz biorąc gra z Maxem na pierwszym planie nie mogła obyć się bez wystrzałowego auta, którym jest tutaj Magnum Ops - to właśnie jeżdżenie nim jest główną rozrywką na Pustkowiu. Ściganie i niszczenie przeciwników można uskuteczniać między innymi przy użyciu różnego rodzaju narzędzi, jak wbudowanych pistoletów, dopalaczy czy miotaczy płomieni, a sam pojazd wraz z postępami w rozgrywce można ulepszać, jeszcze bardziej zwiększając efektywność.

Choć całość obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, istnieje możliwość kierowania autem z widokiem z oczu głównego bohatera - pozwala to inaczej spojrzeć na wydarzenia, które rozgrywają się na ekranie, a także posmakować niesamowitego klimatu idącego z tym rozwiązaniem. Bezmyślna jazda to jednak nie styl Mad Max - w grze rabujemy wrogie konwoje, niszczymy bazy przeciwników, przemierzamy bezkresne pustynie i przede wszystkim szukamy wszelkiego rodzaju materiałów, które pomogłyby nam w dalszej rozgrywce. W grze istnieje ponadto możliwość spojrzenia na wszystko z góry i wzniesienia się w powietrze za pomocą specjalnego balonu.

Oprawa graficzna produkcji stoi na najwyższym poziomie - gra może się pochwalić bardzo widowiskowymi efektami specjalnymi i szczegółowym otwartym światem, który będziemy przemierzać w trakcie zabawy. Szata graficzna sprawia, że jesteśmy w stanie poczuć się w miejscu post-apokaliptycznym, brudnym i „zmęczonym” wydarzeniami, które się tam rozegrały.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 21 maja 2015.
PlayStation 4
obsługa gry zdalnejfunkcja wibracji DualShock 4funkcje sieciowe • HD 720p/1080i/1080p • 34 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Mad Max

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: Gra akcji» TPP
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Post-apokalipyczna
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 01 września 2015 PCPS4XO
# 01 września 2015 PCPS4XO