NHL 14 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

NHL 14

360PS3
Opis gry
NHL 14 jest dwudziestą drugą odsłoną cyklu gier sportowych związanych z dyscypliną hokeju, od początku tworzonego przez EA Canada z myślą o konsolach stacjonarnych. Całość wprowadza do serii powiew świeżości, nie tylko aktualizując już obecne w nim funkcjonalności, ale też implementując te nowe, niewidziane wcześniej.

Mechanika rozgrywki i nowościW NHL 14 po raz kolejny mamy do czynienia ze stawiającą na realizm symulacją hokeju, w której jesteśmy w stanie pokierować wybraną przez nas samych drużyną, by poprowadzić ją do zwycięstwa w najbardziej prestiżowej lidze hokejowej na świecie, właśnie tytułowym NHL. Po raz kolejny zadbano tutaj o wykupienie pełnej licencji, w związku z czym na ekranie obserwujemy zmagania znanych z rzeczywistości drużyn i zawodników.

Autorzy postanowili ulepszyć nowy system jazdy na lodzie, wprowadzony już w poprzedniej odsłonie cyklu. Dzięki temu teraz powinno nam się łatwiej lawirować między zawodnikami linii defensywnej, przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na pozycję krążka. Piruety są teraz bardziej responsywne i pozwalają na płynniejsze reagowanie na to, co dzieje się na ekranie - zarówno defensywie, jak i ofensywie.

Korzystając z mechanik wprowadzonych w sąsiedniej serii FIFA, autorzy zdecydowali się na wprowadzenie technologii Player Impact, mającej duży wpływ na kolizje między zawodnikami. Możemy teraz dopasować się do sytuacji i sprowokować uderzenia bardziej precyzyjne, bazujące na rozmiarze, szybkości i sile kierowanego przez nas zawodnika.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 16 kwietnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-7 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-12 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

NHL 14

Wydania gry

już wydane
# 10 września 2013 360PS3
# 13 września 2013 360PS3