Need for Speed ProStreet (Need for Speed Pro Street) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Need for Speed ProStreet

PCPS2PSPNDS360PS3Wii
Znana także jako Need for Speed Pro Street.
Opis gry
Need for Speed Pro Street to kolejna część niesamowitej serii gier wyścigowych, która wraz z upływem czasu zyskała sympatię graczy z całego świata. Opisywany tytuł jest swoistą innowacją, bowiem zrywa on z ideą nielegalnych nocnych wyścigów (których motyw występował jak dotąd w każdej edycji) i przenosi nas na profesjonalne tory, gdzie staniemy w szranki z wysokopoziomowymi przeciwnikami.

Samo założenie gry pozostało niezmienione: nadal dążymy do tego, by zdominować na danym torze, zostawić przeciwników daleko z tyłu i cieszyć się ze zwycięstwa. Całe to założenie realizujemy już od podszewki. Na początku budujemy maszynę, którą poruszać się będziemy podczas wyścigu, zdolną do prześcignięcia przeciwników, a później tylko bierzemy udział w kolejnych wyścigach, z których każdy jest ważny. Wszystkie rajdy mają bowiem wpływ na naszą reputację i szacunek w oczach rywali - no i oczywiście nie możemy zawieść naszych fanów.

  • W grze tej doświadczamy niesamowitych emocji towarzyszącym wyścigom ulicznym! Poznajemy zupełnie nowy silnik, oferujący niesamowicie realistyczną fizykę.
  • Dominujemy na tle czterech różnych dyscyplin wyścigowych. Mamy okazję spróbować swoich sił w zaprojektowanym od nowa trybie Drag, przetestować swoje zdolności manualne w Drifcie oraz wziąć udział w kluczowym trybie zwanym Grip Racing, w którym - zaraz po trafieniu na szosę - podejmujemy rywalizację z inteligentnymi rywalami. Zupełną nowością jest tryb Speed Challenge, w którym jesteśmy w stanie popisać się uzyskaniem jak najwyższej prędkości.
  • Zasiądź za kółkiem dziesiątek licencjonowanych samochodów reprezentujących 26 różnych marek. Pokieruj samochodami BMW, Hondy czy Audi, które królowały w prawdziwych wyścigach w ciągu ostatnich czterdziestu lat.
  • Jazda uliczna to ciężki kawałek chleba, o czym przekonamy7 się w trakcie całej rozgrywki. Tutaj codziennością jest agresywność, a każdy - nawet najmniejszy - błąd może nieść za sobą poważne konsekwencje.
  • Tutaj samochód, w wyniku kolizji, może zostać dosłownie „rozdarty” na części. Uszkodzeniu może ulec wszystko: od szyby, aż po zderzak.

Need for Speed Pro Street zostało wydane w wersji multiplatformowej, czyli na komputery klasy PC, konsole nowej generacji (Xbox 360, Playstation 3 oraz Nintendo Wii) oraz na handheldy: Playstation Portable i Nintendo DS.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 czerwca 2007.
Xbox 360
Dolby Digitalwykorzystuje kierownicękomunikacja głosowapobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 884 KB na zapis gry
PlayStation 3
funkcje sieciowe • HD 720p • 1836 KB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, single player, split screen
2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Need for Speed ProStreet

Wydania gry

już wydane
# 13 listopada 2007 PCPS2NDS360PS3Wii
# 23 listopada 2007 PCPS2NDS360PS3Wii
# 18 lutego 2008 PSP
# 22 lutego 2008 PSP

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS3
NDS
PSP