Aladdin i Lion King - pakiet klasyków trafił do sprzedaży - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Aladdin i Lion King - pakiet klasyków trafił do sprzedaży

Dostępny na konsolach obecnej generacji.
napisał Paweł Ryszka, 06 listopada 2019 o 17:55|
Dziś do sprzedaży trafił pakiet Disney Classic Games Aladdin & Lion King, zawierający w sobie zremasterowane wersje dwóch kultowych produkcji wytwórni Disney. Obie zostały wydane w wersji z oprawą wizualną w rozdzielczości dostosowanej do współczesnych standardów, wysokiej jakości udźwiękowieniem i wieloma nowymi funkcjonalnościami.Nowe wydanie nie tylko daje nam możliwość przypomnienia sobie gier Aladdin i Lion King w ich oryginalnej wersji, ale też pozwala na spróbowanie swoich sił w innych ich wersjach, w tym „ostatecznej edycji” Aladyna, zawierającej w sobie zmiany w poziomach trudności u kilka świeżych funkcjonalności. W każdym z tytułów udostępniona została możliwość zapisywania stanu gry, a także przewijania rozgrywki w czasie rzeczywistym, umożliwiającą powtarzanie najtrudniejszych momentów bez konieczności rozpoczynania zabawy od nowa.

Pakiet oferuje także specjalny moduł zwany „Muzeum”, w którym zajrzeć można za kulisy powstawania dwóch wspomnianych gier. Znaleźć w nim można wywiady, bogate galerie materiałów marketingowych (w wysokiej jakości), a także zestawy grafik koncepcyjnych, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Specjalny dział z odtwarzaczem muzycznym pozwala z kolei posłuchać ścieżki dźwiękowej z obu tytułów.

W Polsce dystrybucją zestawu zajmuje się firma CDP. Całość dostępna jest w wersjach na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.