Crash Team Racing - drugi sezon Grand Prix zabierze graczy w przeszłość - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Crash Team Racing - drugi sezon Grand Prix zabierze graczy w przeszłość

Nowi bohaterowie, nowe skórki, nowa trasa! Tyle nowego!
napisał Krzysiek Kałuziński, 30 lipca 2019 o 19:52|
Już 2 sierpnia rozpocznie się drugi sezon Grand Prix w grze Crash Team Racing Nitro-Fueled zatytułowany Back N. Time. Zgodnie z tytułem darmowa rozgrywka zabierze graczy w prehistoryczną przeszłość.Wraz z Back N. Time do gry zawitają nowi bohaterowie, wśród których znajdą się dziecięce wersje Crasha i Coco oraz zupełnie nowy zawodnik, czyli Baby T. - dinozaur rodem z Crash Bandioot 3: Warped. Postać ta będzie jedną z nagród dostępnych za ukończenie wyzwań oraz napełnianie wskaźnika Nitro.

Oprócz Baby T. do gry zawita też 18 nowych przedmiotów oraz przerobiony na maszynę do podróży w czasie kart - Probulot 2000. Do Pit Stopu trafią nowe skórki, w tym m.in. Mad Scientist Crash, Sabertooth Pura czy Stone Age N. Tropy, jak również dodatkowe opcje modyfikowania pojazdów (np. Lava Rock Wheels). Wisienką na torcie będzie nowa, jurajska trasa Prehistoric Playground.

Drugi sezon potrwa do 25 sierpnia i będzie dostępny na wszystkich platformach.