Cyberpunk 2077 - Marcin Iwiński przeprasza fanów i zapowiada zmiany - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Cyberpunk 2077 - Marcin Iwiński przeprasza fanów i zapowiada zmiany

CEO studia CD Projekt RED bierze winę na siebie.
napisał Krzysztof Kałuziński, 14 stycznia 2021 o 23:29|
CEO CD Projekt RED Marcin Iwiński przeprosił fanów studia za wszystkie problemy, jakich doświadczyli od premiery gry Cyberpunk 2077. Współzałożyciel polskiego giganta przyznał, że cała wina spoczywa na barkach jego i pozostałych członków zarządu. To oni nie docenili skali wyzwania, które zdecydowanie przerosło ich możliwości. Tym samym zdjął odpowiedzialność za finalny produkt z programistów, choć po trosze przerzucił go na osoby z kontroli jakości...Co ciekawe, Iwiński utrzymuje, że wersja pecetowa spełnia większość założeń deweloperów, dlatego w wypowiedzi skupia się głównie na konsolowych edycjach. Część graczy z pewnością nie zgodziłaby się z tymi słowami.

Z materiału dowiedzieliśmy się też, że Redzi skupią się przede wszystkim na łataniu błędów. Mimo to w drugiej połowie tego roku powinny pojawić się obiecane darmowe DLC, jak również aktualizacja dla PS4 i Xbox Series S/X.