Cyberpunk 2077 otrzyma też fizyczną karciankę - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Cyberpunk 2077 otrzyma też fizyczną karciankę

Cyberpunkowa rodzina mocno się rozbudowuje.
napisał Krzysiek Kałuziński, 01 sierpnia 2019 o 21:23|
Cyberpunk 2077 - Afterlife: The Card Game to wspólne dzieło CD Projekt RED oraz firmy CMON, karcianka rozszerzająca uniwersum stworzone przez Mike'a Pondsmitha zadebiutuje w 2020 roku.W grze wcielimy się w tzw. fixerów, czyli najlepiej poinformowane jednostki w Night City. Naszym zadaniem będzie rekrutowanie tytułowych cyberpunków, dozbrajanie ich oraz wysyłanie na różne misje. Wraz z ich sukcesami wzrastać będzie również nasza reputacja (street cred). Niektóre zadania skończą się dla cyberpunków tragicznie, jednak ci, którzy przetrwają, staną się godnymi zaufania weteranami.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy karcianka trafi do sprzedaży. Jej stworzeniem zajmie się CMON, które ma na swoim koncie już Bloodborne: The Card Game, a w grudniu tego roku zapowiedziało God of War: The Card Game.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One 16 kwietnia 2020, a jeszcze w tym roku do sprzedaży powinien trafić podręcznik do stołowego RPG Cyberpunk RED.