Marvel’s Avengers - Czarna Pantera wyruszy na ratunek grze - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Marvel’s Avengers - Czarna Pantera wyruszy na ratunek grze

Square Enix zapowiedziało rozszerzenie Black Panther: War for Wakanda oraz ogłosiło wersję Marvel's Avengers na next-geny.
napisał Krzysztof Kałuziński, 19 marca 2021 o 10:33|
Czarna Pantera - legendarny bohater Wakandy - spróbuje odeprzeć atak Ulyssesa Klawa w nadchodzącym dodatku do Marvel's Avengers. Rozszerzenie Black Panther: War for Wakanda wprowadzi szereg nowych pozytywnych i negatywnych bohaterów, jak również kolejne lokacje, zdolności czy misje fabularne. Zawartość DLC prezentuje świeży zwiastun.Nie jest żadną tajemnicą, że Marvel's Avengers okazało się klapą. Mimo to Square Enix wciąż inwestuje w ten tytuł, być może licząc na to, że w tzw. długim ogonie jego sprzedaż (oraz stosunek graczy do tytuły) ulegnie poprawie. W związku z tym studio ogłosiło również darmową aktualizacją wprowadzającą usprawnienia z myślą o konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series. Nowości możecie zobaczyć na specjalnie przygotowanym zwiastunie.Warto również wspomnieć, że dostępne jest już rozszerzenie Operation: Hawkeye – Future Imperfect, w którym wyborny łucznik Clint Barton staje w szranki z antybohaterem Maestro.