Gamedile.pl

Poznań Game Arena - Techland pokaże demo Pure Farming 2018 i zorganizuje turniej w PES 2018

W turnieju wezmą udział najlepsi gracze poprzedniego sezonu.
napisał Krzysiek Kałuziński, 04 października 2017 o 20:24| #PGA #Techland
Już w ten weekend (od 6 do 8 października) odbędzie się Poznań Games Arena. Wydarzenie jest kolejną sposobnością do pokazania się w branży. Swoją obecność zapowiedział właśnie Techland, który do Wielkopolski przybędzie z wydawanymi przez siebie tytułami: Pure Farming 2018 oraz PES 2018.Polska firma zaprezentuje demo pierwszej z wymienionych gier, które wcześniej pokazywane było tylko w Kolonii przy okazji Gamescomu. Teraz i rodzimi gracze będą mogli zasiąść za sterami licencjonowanych maszyn oraz toczyć życie farmera na terenach Kolumbii, USA, Włoszech i Japonii. Najnowsze Pro Evolution Soccer jest już z kolei na naszym rynku od połowy września, ale z nim związana jest inna atrakcja. 8 października odbędzie się pierwszy turniej PES 2018 PGA Cup, w którym udział wezmą czołowi gracze poprzedniego sezonu, w tym oczywiście aktualni mistrz (Adeksms) i wicemistrz (Dawidsms).

Wybrane mecze fazy grupowej i pucharowej, jak również starcie o 3. miejsce i finał rozgrywek zobaczyć będzie można nie tylko na telebimach, ale również na Twitchu. Komentował je będzie Dawid Nowak.

W gry znajdujące się w ofercie wydawniczej Techlandu zagracie również na stoiskach partnerów firmy. WRC 7 będzie czekało w hali 7A (Alsen), a F1 2018 w 8A (Lenovo). Także w 8A wystawi się sam Techland.

Bilety na wydarzenie nadal zakupić można na TicketPro.