Gamedile.pl

#
Znana także jako Pure Farming 18: The Simulator.
Opis gry
Pure Farming 2018 to stworzony z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One przez polskie studio Techland symulator farmy, stawiający na realizm i jak najbardziej autentyczne przedstawienie świata rolniczego. Gra swojej oficjalnej zapowiedzi doczekała się 8 czerwca 2017 roku.

Jeszcze przed wydaniem gry autorzy dali możliwość jej zamawiania przedpremierowego, dorzucając wszystkim, którzy się na nie zdecydują zupełnie nową mapę osadzoną w niemieckiej Bawarii, jak również nowe aktywności: chów owiec oraz uprawianie rzepaku.

Mechanika rozgrywkiJak już zostało wspomniane wcześniej, Pure Farming 2018 pozwala nam wcielić się w postać farmera, by przy użyciu zaawansowanych technologicznie maszyn zająć się prowadzeniem własnej farmy. Nasz cel jest prosty: rozwijać gospodarstwo rolne i sprawiać, by zarabiało ono coraz więcej pieniędzy. Rozgrywka toczy się tutaj na wielu rozsianych po całym świecie obszarach (w tym Japonii, Stanach Zjednoczonych czy we Włoszech), które pełnią nie tylko rolę estetyczną - w zależności od tego, gdzie się znajdujemy, będziemy zajmowali się hodowlą zgoła odmiennych roślin. We Włoszech na przykład zajmiemy się winogronami, a w Japonii - ryżem i wiśniami.

Gra oferuje nam dostęp do bogatej palety przeszło 70 licencjonowanych maszyn, o które również musimy dbać w czasie zabawy - niejednokrotnie zdarzy nam się, że sprzęt się zepsuje. Wtedy też konieczna będzie wizyta w garażu i samodzielna jego naprawa. Podczas rozgrywki musimy zwracać uwagę nie tylko na sprzęt, ale też na warunki atmosferyczne, stosowany nawóz i wiele pomniejszych aspektów, które mają niebagatelny wpływ na hodowane przez nas rośliny.

Warstwa technicznaJak największy realizm, w który celują autorzy ma swoje odbicie również w oprawie graficznej, która ma jak najbardziej oddawać rzeczywistość. Przy tworzeniu gry skorzystano z autorskich rozwiązań.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 16 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, single player
2-4 graczy, multiplayer
Najświeższe informacje
 • #

  Pure Farming 2018 z nowym zwiastunem zatytułowanym Bohaterow...

  10 listopada 2017
  Tytułowymi Bohaterami Rolnictwa w najnowszym zwiastunie Pure Farming 2018 są przede wszystkim maszyny, którymi posłużymy się podczas pracy na farmie. W akcji zobaczyć możemy kombajny marki Gomselmash, kombajn...
 • #

  Pure Farming 2018 na nowym zwiastunie

  27 października 2017
  W sieci pojawił się nowy zwiastun Pure Farming 2018, symulatora rolnictwa przygotowywanego przez polskie studio Ice Flames we współpracy z Techlandem. Tytuł rozpoczyna markę, która ma konkurować z cieszącą...
 • #

  Poznań Game Arena - Techland pokaże demo Pure Farming 2018 i...

  04 października 2017
  Już w ten weekend (od 6 do 8 października) odbędzie się Poznań Games Arena. Wydarzenie jest kolejną sposobnością do pokazania się w branży. Swoją obecność zapowiedział właśnie Techland, który do...
Gra

Pure Farming 18: The Simulator

 • Platformy: PCPS4XO
 • Inne nazwy: Polska Symulator Farmy 18: Pure Farming
 • Gatunek: Symulator
 • Producenci: Techland
 • Wydawcy: Techland

Wydania gry

już wydane
# 13 marca 2018 PCPS4XO
# 13 marca 2018 PCPS4XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS4
XO