Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Spider-Man i nowy Tomb Raider po 49 zł przez błąd Media Markt

Spider-Man błyskawicznie otrzymał status: Niedostępny.
napisał Krzysiek Kałuziński, 22 listopada 2018 o 13:44|

AKTUALIZACJA:Media Markt postanowiło zrealizować wszystkie zamówienia, także te anulowane. Sieć supermarketów będzie wydawać klientom jednak wyłącznie pojedyncze egzemplarze gier. Stosowne maile są już rozsyłane do osób, które wcześniej spotkały się z odmową.

ORYGINALNA TREŚĆ NEWSA:To mogła być szalona noc dla wielu czujnych graczy, na stronie Łowcy Gier po północy pojawiła się bowiem informacja o zaskakującej promocji. Po wpisaniu kodu rabatowego na stronie Media Markt można było zakupić świeże produkcje za... niecałe 50 zł!Wystarczyło wprowadzić hasło BLACKFRIDAYNL, by cena za Spider-Mana spadła z 149 zł na 49 zł, tak samo sytuacja prezentowała się z Shadow of the Tomb Raider w wersjach na PS4 i Xbox One. Nie trudno było jednak dostrzec, że nie jest to celowa zagrywka. Strona wskazywała np. cenę Detroit: Become Human jako -11 zł. Tak, MINUS.

Mimo to użytkownicy popularnego serwisu postanowili spróbować i w wielu przypadkach zakończyło się to dla nich sukcesem. Media Markt co prawda anulował część zamówień (w tym wszystkie na Detroit), niektórzy gracze zdołali jednak odebrać swoje kopie.

W tym momencie oferta jest już oczywiście nieaktualna.