Spyro Reignited Trilogy zmierza na Switcha i PC - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Spyro Reignited Trilogy zmierza na Switcha i PC

Premiera już we wrześniu.
napisał Paweł Ryszka, 12 czerwca 2019 o 11:55| #E3 2019
Jak poinformowało Activision podczas konferencji prasowej Nintendo, która odbyła się wczoraj wieczorem w Los Angeles, Spyro Reignited Trilogy przeniesie się na komputery osobiste i konsolę Nintendo Switch. Debiut pakietu trzech pierwszych części popularnego cyklu został zaplanowany na 3 września bieżącego roku.Na swoją kolej na zagranie w tytuł posiadacze wspomnianych urządzeń czekają już od 13 listopada ubiegłego roku - wtedy to bowiem całość zadebiutowała na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Plotki o wydaniu gry na nowych platformach krążą po sieci już od jakiegoś czasu - w maju na przykład wersja pecetowa otrzymała kategorię wiekową na Tajwanie. Dobrze usłyszeć, że całość rzeczywiście trafi do szerszej widowni.

Spyro Reignited Trilogy stanowi pakiet trzech części popularnej serii: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! i Spyro: Year of the Dragon. Każda z nich została stworzona praktycznie od podstaw, zachowując jednocześnie ducha swojego pierwowzoru.