Summer Lesson - rozszerzenie Allison Snow Garden of Seven Days zadebiutowało w Japonii - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Summer Lesson - rozszerzenie Allison Snow Garden of Seven Days zadebiutowało w Japonii

To jednak nie jedyna atrakcja.
napisał Krzysztof Kałuziński, 23 czerwca 2017 o 17:04| #Japonia #VR #DLC
Summer Lesson to gra przeznaczona na Playstation 4 VR, która bije rekordy popularności w Kraju Kwitnącej Wiśni. Tytuł pozwala wcielić się w rolę nauczyciela języka angielskiego, który spędza czas ze swoją uczennicą. Bierze udział nie tylko w lekcjach, ale też prostych zadaniach w stylu karmienia dziewczyny czy nakładania jej maści na ugryzienia komarów. Gra ma charakter randkowy.
Bandai Namco postanowiło kuć żelazo, póki gorące i nie tylko wydało pierwsze rozszerzenie, ale także zapowiedziało serię DLC.

Zwiastun Allison Snow Garden of Seven Days


Od wczoraj Japończycy mogą już grać w Allison Snow Garden of Seven Days - dzięki rozszerzeniu postać oryginalnej uczennicy można zamienić na blondynkę znaną z prototypowych pokazów gry. Dodatek nie należy jednak do najtańszych. Edycja Deluxe kosztuje w tym momencie 8330 jenów (ok. 280 zł), czyli tyle, co produkcje z górnej półki. Zwykła wersja to już wydatek rzędu 3000 jenów (ok. 100 zł). Wkrótce pojawią się też DLC w cenie wahającej się między 1000 a 1500, a wzbogacające grę o dodatkowe stroje.

To jednak nie wszystko. Gra doczekała się również adaptacji filmowej przeznaczonej dla posiadaczy gogli VR. To film... pornograficzny, „Private Lesson”, oparty na schemacie Summer Lesson. W głównej roli występuje Rena Aoi, a całość trwa 46 minut. Z uwagi na restrykcje w Japonii części intymne doczekały się jednak cenzury. Na razie nie wiadomo, czy adaptacja trafi również na Zachód.