Syberia 3 trafia na GOG, pierwsza część za darmo przez 48h
Kate Walker wjeżdżamy z mamutami na GOG.
Syberia 3 zadebiutowała dzisiaj w polskim serwisie sprzedażowym GOG. Gra przygodowa na starcie otrzymała promocję, dzięki której zakupić ją można za połowę ceny. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem pierwsza odsłona popularnej serii z przygodami prawniczki Kate Walker również doczekała się bonusu. Przez najbliższe dwa dni tytuł będzie można dołączyć do swojej biblioteczki bezpłatnie. Gry znajdziecie tutaj i tutaj.
Przypominamy, że Syberia 3 pojawiła się na rynku w kwietniu tego roku. Zadebiutowała nie tylko na pecetach, lecz również konsolach Playstation 4 i Xbox One, a wkrótce przeniesie się też na Nintendo Switch. Na kontynuację losów Kate fani musieli czekać spory kawał czasu, bo aż 13 lat. Druga odsłona zagościła na komputerach osobistych w 2004, z kolei pierwsza jest dostępna od 2002.
Cykl uznawany jest przez społeczność graczy za kultowy i wymieniany jest wśród najlepszych gier z gatunku point & click.
Przeczytaj także...
Powiązane gry