Tadeusz Zieliński odchodzi z Flying Wild Hogs - zrobi grę na motywach książek SybirPunk - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Tadeusz Zieliński odchodzi z Flying Wild Hogs - zrobi grę na motywach książek SybirPunk

Popularny Tadzio podejmie nowe wyzwanie, stanie na czele zespołu, który stworzy grę na motywach książek Michała Gołkowskiego.
napisał Krzysztof Kałuziński, 15 marca 2021 o 23:15|
Tadeusz Zieliński - dziennikarz oraz game designer - po latach zdecydował się opuścić zespół Flying Wild Hogs. W 45. urodziny ujawnił, że staje na czele studia Red Square Games, wraz z którym zajmie się grą na motywach cyklu powieści "SybirPunk". W pracę bezpośrednio zaangażowany będzie jego twórca, pisarz Michał Gołkowice.Na razie nie wiadomo, jaką formę przyjmie produkcja. Na pewno nie będzie adaptacją książek, bo w wywiadzie udzielonym serwisowi Polygamia.plZieliński wyznał, że planuje raczej rozszerzać to uniwersum.

Tadeusz "z00ltar" Zieliński od ponad dwóch dekad działa w branży gier. Jako dziennikarz związany był z pasmem Hyper+, pisał też dla magazynów Gambler, Play czy PSX Extreme. Wraz z Radkiem Nałęczem prowadzi program Faux Paux na kanale Polsat Games. Do niedawna zajmował się pracą nad gra Evil West dla popularnych Hogów.