Gamedile.pl

#
Znana także jako Style Savvy: Styling Star.
Opis gry
Nintendo presents: New Style Boutique 3 - Styling Star to stworzona przez firmę Nintendo propozycja dla wielbicieli (a przede wszystkim wielbicielki) mody. Została wydana z myślą o konsolce Nintendo 3DS i skierowana do żeńskiej części społeczności graczy.

Mechanika rozgrywkiW grze wcielamy się w postać głównej zarządzającej butikiem z ubraniami, który przechodzi przez ciężki okres - musimy wykazać się kunsztem i wyczuciem, by wyprowadzić go z zadłużenia. W tym celu wysłuchujemy tego, czego potrzebują kolejni odwiedzający i udzielamy im porad oraz wskazówek. Musimy odpowiednio wpasować się w ich zapotrzebowania, dopasowując strój do wydarzenia, na który będzie zakładany. Wraz z progresem dokonywanym w rozgrywce będziemy w stanie poznawać nowych stylistów, a w końcu i rozwinąć nasz butik o dodatkowy asortyment, by pracować nie tylko z przeciętnymi ludźmi, ale i gwiazdami rozpoznawalnymi w świecie gry.

Warstwa technicznaGra została utrzymana w bardzo kolorowej i przyjaznej dla oka stylistyce przypominającej stare flashowe „ubieranki”. Stworzonymi przez siebie stylizacjami jesteśmy w stanie dzielić się ze społecznością, a nawet sprzedawać je innym, by zdobyć dodatkowe pokłady wirtualnej waluty. Te osoby, które nie nastawiają się na zarobek równie dobrze mogą po prostu podzielić się zrzutami ekranu, czy to przez Facrbooka, czy też za pośrednictwem innych mediów społecznościowych.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 07 listopada 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Nintendo presents: New Style Boutique 3 - Styling Star

  • Platformy: 3DS
  • Gatunek: Symulator
  • Producenci: Syn Sophia
  • Wydawcy: Nintendo
  • Perspektywa: Z boku
  • Prezentacja: 2D

Wydania gry

już wydane
# 02 listopada 2017 3DS
# 24 listopada 2017 3DS
# 25 grudnia 2017 3DS

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
3DS