Operation Flashpoint: Red River - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Operation Flashpoint: Red River to kolejna, trzecia z kolei odsłona serii gier akcji, która stawia głównie na realizm bitew w niej przedstawionych. Po raz kolejny stworzenia jej podjęło się utytułowane studio Codemasters.

Akcja produkcji przenosi nas do Tadżykistanu - kraju położonego między Afganistanem i Chinami. Właśnie tam bliska wybuchnięciu jest kolejna wojna. Wspaniałe góry, wzgórza i wioski pochłonęła wojna pomiędzy Armią Wyzwolenia, Zbuntowanymi Partyzantami a Korpusem Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Całość została podzielona na trzy akty, w trakcie których jesteśmy w stanie przechylić szalę zwycięstwa na stronę US Marines. W trakcie przechodzenia całej linii fabularnej produkcji towarzyszą nam wspaniałe i profesjonalne komentarze ze strony żołnierzy, którzy nam towarzyszą. Nadaje to grze nietypową głębię i przybliża ludzkie emocje towarzyszące wojnie.

W Operation Flashpoint: Red River mamy do dyspozycji kilka różnych klas postaci - każda z nich posiada inne umiejętności i sprawia, że grę można przechodzić na wiele sposobów, w zależności od wybranej klasy. Możemy wybrać tutaj na przykład grenadiera, zwiadowcę czy strzelca. W czasie zabawy zdobywamy doświadczenie, które zamieniać możemy na dodatkowe bronie czy umiejętności. Oprócz trybu rozgrywki dla pojedynczego gracza, produkcja oferuje również tryb zabawy wieloosobowej. W sieci możemy kooperować z czterema innymi graczami w trybie kampanii, bądź też spróbować swoich sił w osobnych walkach drużynowych.

Skoro mowa o rozgrywce sieciowej to oferuje ona kilka różnych ciekawych trybów. Możemy między innymi bronić jadącego konwoju przed nieprzyjaciółmi, odnaleźć i uratować zagubionego na terenie wroga pilota czy chronić bazy przed najazdem nieprzyjaciół. Gra została wyposażona w bardzo ładną trójwymiarową oprawę graficzną.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 01 stycznia 2012.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 3947 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

Operation Flashpoint: Red River

Wydania gry

już wydane
# 29 kwietnia 2011 PC360PS3
# 07 czerwca 2011 PC360PS3