Sega Rally (Sega Rally Revo) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Sega Rally

PCPSP360PS3
Znana także jako Sega Rally Revo.
Opis gry
Sega Rally to wyścigi nowej generacji, stworzone z myślą o komputerach klasy PC i konsolach nowej generacji (Xbox 360 i Playstation 3), a później zapowiedziane również na konsolkę Playstation Portable. Jest to daleka kontynuacja serii gier z koncernu SEGA, której kariera została zapoczątkowana w 1995 na automatach do gier.

Sega Rally w założeniu autorów miała być przede wszystkim grą, która przynosi graczom mnóstwo frajdy, płynącej z samych wyścigów samochodowych. Autorzy postawili w niej jednak nie tylko na zabawę, lecz również piękno grafiki oraz inne aspekty techniczne.

Sega Rally, jak już zostało wcześniej wspomniane, oferuje przepiękną oprawę graficzną. Animacje są płynne, a modele samochodów realistyczne - podobnie, jak środowisko, wokół którego porusza się gracz. Warto powiedzieć, iż zarówno środowisko, jak i podłoże, po którym jeżdżą samochody, podatne jest na uszkodzenia i wgniecenia: jadąc więc po żwirowej powierzchni, przy przejeżdżaniu przez drugie (i kolejne) okrążenie, jest możliwość zobaczenia własnych wgnieceń po oponach, a to robi wrażenie. Podczas rozgrywki gracz ma okazję zwiedzić osiem najbardziej egzotycznych typów środowisk z całego świata, z których w każdym porusza się zupełnie inaczej.

Ponadto SEGA zapewniła graczom rozbudowany tryb gry multiplayer specjalnie dla osób, którzy wolą się ścigać z realnymi przeciwnikami. Autorzy jednak nie zapomnieli również o tych, który kochają rozgrywkę w pojedynkę: tryb single player również posiada wiele rozbudowanych opcji, a komputerowi przeciwnicy zostali „wyposażeni” w rozwiniętą Sztuczną Inteligencję. Dzięki temu czynnikowi gracz ma okazję poczuć prawdziwą adrenalinę, zasiadając za kierownicą wielu licencjonowanych samochodów.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 08 sierpnia 2007.
PlayStation 3
wykorzystuje żyroskop w kontrolerzefunkcje sieciowe • HD 720p • 2116 KB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

Sega Rally

  • Platformy: PCPSP360PS3
  • Gatunek: Wyścigi
  • Producenci: SEGA (główny)
  • Wydawcy: # SEGA# CDP
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 28 września 2007 PSP360PS3
# 28 września 2007 PCPSP360PS3
# 18 października 2007 PC