Sonic Generations - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Sonic Generations

PC360PS33DS
Opis gry
Sonic Generations to kolejna odsłona gier przedstawiających przygody najbardziej popularnego na całym świecie jeża! Autorzy, chcąc świętować dwudziestolecie powstania tej postaci i wydania pierwszej gry z nią w roli głównej, stworzyli właśnie ten tytuł. Można liczyć więc w nim na masę nawiązań do przeszłości głównego bohatera, jak i sporo funkcjonalności znanych z pierwszych odsłon gier z nim na pierwszym planie.

Wyruszamy więc na przygodę: w świecie gry pojawiły się bowiem dziury czasowe, które przenoszą naszego głównego bohatera w różne epoki. Właśnie dzięki temu będziemy w stanie przenieść się w przeszłość, by odwiedzić poznanych we wcześniejszych produkcjach przyjaciół i na nowo poznać znane nam już miejsca i rejony.

Tytuł pozwala graczom na dokonanie wyboru: mogą oni grać w trybie klasycznej dwuwymiarowej produkcji, dokładnie takiej, jak w 1991 roku, lub też skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, by zagrać w śliczną trójwymiarową grę, pasującą do naszych czasów. Dokonując wyboru jednocześnie poznajemy dwa różne oblicza Sonica. W trybie klasycznym będzie on mógł skorzystać ze swoich umiejętności Spin Dash oraz Spin Attack, natomiast w trybie "nowoczesnym" - z Homing Attack oraz Sonic Boost.

Wspaniała grafika, dużo innowacji - w tych dwóch wyrażeniach można opisać tę produkcję. Jeżeli dodać do tego wprowadzone do gry interaktywne menu, pozwalające między innymi na poznanie wszystkich bohaterów produkcji, to uzyskamy niesamowicie ciekawą i wartą zobaczenia grę.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 października 2011.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

Sonic Generations

  • Platformy: PC360PS33DS
  • Gatunek: Platformówka
  • Producenci: Sonic Team (główny)
  • Wydawcy: # SEGA# CDP
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 01 listopada 2011 360PS3
# 03 listopada 2011 PC
# 18 listopada 2011 360PS3
# 22 listopada 2011 3DS
# 25 listopada 2011 3DS
# 25 listopada 2011 PC