Gamedile.pl

#
Opis gry
Spec Ops: The Line to dynamiczna trzecioosbowa gra akcji stworzona przez firmę Yager Development i będąca kontynuacją serii sięgającej historią do 1998 roku.

Fabuła produkcji przenosi nas do Dubaju, który niegdyś był jednym z najpiękniejszych miast świata, a teraz wygląda jak wielka piaskownica, za sprawą ogromnych burz piaskowych. Doszczętnie zniszczyły one wszystko, z czego było znane to miejsce. Na domiar złego to nie koniec nieszczęść, jakie spotkały to miasto. Nadciąga do niego prawdziwa katastrofa naturalna. Mieszkańcy nie są w stanie opuścić miasta - właśnie dlatego Stany Zjednoczone decydują się wysłać specjalną jednostkę żołnierzy, mających zapewnić ochronę bezbronnym mieszkańcom.

Po jakimś czasie jednak kontakt z wysłanymi żołnierzami urywa się - wygląda na to, iż oni również zostali pochłonięci przez katastrofę. To tylko pozory, bowiem po jakimś czasie wzywają pomoc przy użyciu specjalnego sygnału alarmowego. Tak oto wcielamy się w postać Martina Walkera, by razem z Delta Force przenieść się do spowitego katastrofą Dubaju i odnaleźć zaginionych żołnierzy. Nie będzie to wcale takie proste, gdyż naszymi wrogami nie będą jedynie wrogo nastawieni członkowie ugrupowań terrorystycznych i inni złoczyńcy, ale również żywioł, mający ogromną siłę.

Rozgrywka w grze pozwala nam pokierować trzyosobową grupą żołnierzy. Możemy wydawać im wiele komend. Podczas zabawy przemierzamy nie tylko bezkresne pustynie i zasypane ulice Dubaju. Często wkroczyć nam przyjdzie do budynków, niemal doszczętnie zniszczonych przez żywioł.

Spec Ops: The Line to gra, która potrafi zachwycić jeżeli chodzi o oprawę wizualną. Wszystko rozgrywa się tutaj w charakterystycznej pustynnej stylistyce. To właśnie piasek został tu świetnie odwzorowany i to on zasługuje na największą uwagę.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 21 lutego 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak danych

Gry podobne do Spec Ops: The Line

Gra

Spec Ops: The Line

  • Platformy: PC360PS3
  • Gatunek: Gra akcji» Gra akcji» TPP
  • Producenci: Yager Development (główny)
  • Wydawcy: 2K Games Cenega
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 26 czerwca 2012 PC360PS3
# 29 czerwca 2012 PC360PS3
# 29 czerwca 2012 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS3
360