The Amazing Spider-Man 2 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

The Amazing Spider-Man 2

PC360PS33DSWii UPS4XO
Opis gry
The Amazing Spider-Man 2 to bezpośrednia kontynuacja wydanej w 2012 roku gry zręcznościowej z człowiekiem-pająkiem na pierwszym planie. Po raz kolejny za jej przygotowanie wzięło się studio Beenox, które ma swoje doświadczenie w tworzeniu gier ze Spider-Manem w roli głównej. Produkcja ukazała się na większość dostępnych w dniu wydania platform sprzętowych. Całość bardzo luźno nawiązuje do swojego filmowego odpowiednika, jednakże zaprezentowana tutaj fabuła podąża odrębną drogą.

Rozgrywka w grze nie zmieniła się znacząco w stosunku do modelu zaprezentowanego w pierwszej jej odsłony. Przenosimy się zatem do dużego, otwartego świata, który możemy przemierzać z dużą dozą dowolności, bujając się na przyczepianych do kolejnych budynków pajęczynach. Przy okazji pokonujemy czających się co krok wrogów korzystając z ulepszonego systemu walki (więcej posunięć, płynniejsze przejścia i jeszcze więcej możliwości wykorzystania pajęczyny).

Początkowo wydanie gry w wersji na konsolę Xbox One było bardzo niepewne - w końcu jednak udało się jej zadebiutować na łamach sprzętu firmy Microsoft.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 kwietnia 2015.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

The Amazing Spider-Man 2

Wydania gry

już wydane
# 29 kwietnia 2014 XO
# 30 kwietnia 2014 PC360PS33DSWii UPS4
# 02 maja 2014 3DSWii U
# 09 maja 2014 PCPS3PS4XO
# 09 maja 2014 360