Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
The Elder Scrolls Online to stworzona przez firmę ZeniMax Online Studios gra MMO osadzona w popularnym uniwersum serii The Elder Scrolls i będąca pierwszą jej odsłoną przeznaczoną do rozgrywki online. Początkowo gra była dystrybuowana w modelu abonamentowym, jednak 17 marca zniosła opłaty za subskrypcję, wymagając od użytkownika jedynie jednorazowego zakupu.

Fabuła gryAkcja produkcji przenosi graczy do niesamowitego, zróżnicowanego fantastycznego świata Tamriel, którym targają nieprzychylne warunki atmosferyczne. Zimy zaczęły robić się jeszcze zimniejsze niż wcześniej, w związku z czym zbiory były kiepskie. Tutejszych proroków zaczęły nękać wizje zagłady świata. Jakby tego było mało, na cztery lata przed rozpoczęciem fabuły tajemnicza eksplozja energii wstrząsnęła Imperial City, a jej efekty były odczuwane niemal na całym obszarze Nirn. Magowie umarli lub oszaleli, a istoty nie z tego świata zaczęły wyłaniać się z mroku w jeszcze większych ilościach niż kiedykolwiek wcześniej. W tej nieciekawej sytuacji odnajduje się Molag Bal - przerażający książę, którego domenami są dominacja i niewolenie. Planuje on połączyć krainy Nirn oraz Oblivion (będącą mieszkaniem koszmarów nie z tego świata) w jedno wielkie piekło.

W świetle tego zagrożenia i chaosu o władzę nad Imperial City i Wieżą White-Gold ubiegają się trzy sojusze, każdy z nich ze swoją odrębną historią oraz planami związanymi z panowaniem. Trzy odrębne armie wyruszają nie tylko do walki z sobą, ale również z mrocznymi siłami Oblivionu. To od gracza zależeć będzie, której z frakcji zaufa.

Rozgrywka w grzeW The Elder Scrolls Online gracz staje przed możliwością zwiedzenia ogromnego świata gry. Może to robić w swobodny sposób, nieskrępowany jakimikolwiek ograniczeniami. W czasie zabawy wykonuje fabularyzowane zadania przygotowane przez autorów, ale często spotyka się również z pewnego rodzaju losowością w tym, co dzieje się na ekranie. Naturalnie rzecz biorąc istnieje tutaj moduł walki i to nie tylko z postaciami czy istotami niezależnymi, ale też z innymi graczami. Tryb PvP nie ogranicza się jednak wyłącznie do bezpośredniej walki, a zawiera w sobie również walki o zamki i twierdze czy przejmowanie ważnych miejsc (kopalnie i inne). Walki mają tutaj dość spory rozmach - jednocześnie mogą się pojedynkować całe setki użytkowników.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 28 marca 2015.
PlayStation 4
obsługa gry zdalnejfunkcja wibracji DualShock 4 • HD 720p/1080i/1080p • 40 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Najświeższe informacje
Gra

The Elder Scrolls Online

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: MMO
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Fantasy
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 04 kwietnia 2014 PC
# 04 kwietnia 2014 PC
# 09 czerwca 2015 PS4XO