Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry

Informacje ogólneGra detektywistyczna inspirowana twórczością grozy H. P. Lovecrafta, a w szczególności stworzoną przez niego kultową mitologią Cthulhu. Za przygotowanie tytułu odpowiedzialne jest ukraińskie studio Frogwares, które na swoim koncie ma m.in. kilka części wirtualnych przygód Sherlocka Holmesa. The Sinking City charakteryzuje jednak znacznie cięższy, mroczny klimat horroru.

Fabuła gryAkcja The Sinking City toczy się w latach 20. XX wieku w fikcyjnym New England. Cierpi ono z powodu ogromnej powodzi pochłaniającej ulice i domy. Kiedy miasto staje w obliczu szaleństwa, jasnym staje się, że katastrofa ma podłoże w mocach niepochodzących z ludzkiego świata. Gracz wciela się w postać prywatnego detektywa, który przybywa do miasta w jednym celu, by poznać przyczyny powodzi.

GameplayTytuł ukazuje świat z perspektywy trzecioosobowej i mocno skupiony jest na wątkach detektywistycznych. The Sinking City rozgrywa się w świecie o otwartej strukturze, gwarantującej nieliniowy przebieg historii. W aspekcie fabularnym progres śledztwa zależny jest wyłącznie od poczynań gracza, w tym odwiedzanych przez niego lokacji oraz napotykanych bohaterów.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 01 marca 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych

Gry podobne do The Sinking City

Gra

The Sinking City

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: Fabularna» Przygodowa» TPP
  • Producenci: Frogwares (główny)
  • Wydawcy: Bigben Interactive
  • Tematy Horror, Kryminalna

Wydania gry

już wydane
# 21 marca 2019 PCPS4XO