Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - The Witcher 3: Hearts of Stone - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako The Witcher 3: Hearts of Stone.
Opis gry

Informacje ogólneSerca z Kamienia to pierwsze duże (wydane również w wersji pudełkowej) rozszerzenie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, będącej jedną z najpopularniejszych polskich produkcji, które osiągnęły sukces nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami. Dodatek nie jest samodzielny, a zatem do swojego działania wymaga podstawowej wersji gry. Naturalnie rzecz biorąc zaprojektowany został przez studio CD Projekt RED, autorów oryginału. Choć wymaga posiadania „Dzikiego Gonu”, nie jest konieczne jego przejście - dodatkowa linia fabularna zademonstrowana w nim jest bowiem możliwa do zgłębienia już przy posiadaniu 30-poziomowej postaci.

Fabuła dodatkuWarstwa fabularna rozszerzenia pozwala nam zanurzyć się w kolejnej przygodzie z Geralt-z-RyviiGeraltem z Rivii w roli głównej. Tym razem otrzymał on od Pana Lusterko (tajemniczego podróżnika, który pomógł nam w odnalezieniu Yennefer) zlecenie pozbycia się szefa rozbójników - Olgierda von Evereca. Nie będzie to dla niego łatwe zadanie, gdyż chroni go specjalny czar zapewniający mu nieśmiertelność. Zdjęcie zaklęcia okaże się zatem kluczowe w wykonaniu zadania.

NowościOprócz zaprezentowanej powyżej nowej ścieżki fabularnej, mającej zapewnić graczom do 10 dodatkowych godzin zabawy, rozszerzenie wprowadza do produkcji sporo innych nowości. Przede wszystkim w grze pojawiło się sporo nowych broni i artefaktów, a także przeciwników, którym można stawić czoła. Autorzy zadbali również o zapewnienie nam dodatkowej rozgrywki poprzez wprowadzenie nowych kart do gry w Gwint. Ponadto pojawi się szansa zaangażowania się w nowy romans.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 16 września 2015.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Najświeższe informacje
Gra

The Witcher 3: Hearts of Stone

  • Platformy: PCPS4XO
  • Inne nazwy: Polska Wiedźmin 3: Serca z Kamienia
  • Gatunek: Fabularna» cRPG
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Fantasy

Wydania gry

już wydane
# 13 października 2015 PCPS4XO
# 13 października 2015 PCPS4XO