Transformers: Devastation - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Transformers: Devastation jest stworzoną przez japońskie studio deweloperskie Platinum Games grą akcji opartą na kanwie popularnego w latach osiemdziesiątych ubiegłego roku serialu animowanego „The Transformers”, któremu nie udało się dostać do naszego kraju. Autorzy starali się jak najbardziej upodobnić swój produkt właśnie do jego odpowiednika z ekranów telewizyjnych.

Fabuła gryOpowiedziana w grze historia opowiada o odwiecznym konflikcie dobrych Autobotów z podstępnymi i złowieszczymi Decepticonami. Ci drudzy, pod przywództwem Megatrona, opracowali technologię, która umożliwi im przekształcenie Ziemi w twór ściśle im podporządkowany. To do Autobotów i Optimusa Prime'a, który uważany jest za ich lidera należeć będzie pokrzyżowanie tych niecnych planów.

Mechanika rozgrywkiTransformers: Devastation to gra akcji, która w pełni bazuje na bardzo dynamicznych pojedynkach. Na początku zabawy wybieramy jednego z pięciu dostępnych Autobotów - do wyboru oddani nam zostali Optimus Prime, Bubblebee, Sideswipe, Wheeljack oraz Grimlock. Naturalnie rzecz biorąc każdy z nich posiada umiejętność transformacji i w jednej chwili może stać się humanoidalnym robotem, bądź też wytrzymałym pojazdem (i na odwrót).

Jak już zostało wspomniane, całość skupia się przede wszystkim na walce, której podstawą jest właśnie wykorzystywanie wspomnianego systemu transformacji i tworzenie zabójczych combosów. Wraz z kolejnymi wygrywanymi potyczkami zyskujemy doświadczenie i jesteśmy w stanie rozwijać wybrane parametry bohatera, którym w danym momencie kierujemy.

Tytuł oferuje możliwość gry wyłącznie w trybie single player.

Warstwa technicznaCelem jak najwierniejszego odwzorowania serialu animowanego, na którym bazuje gra autorzy postanowili zastosować technikę cal-shading do zaprojektowania całego świata. Oznacza to, że wszystko wygląda tu niczym wyjęte z komiksu czy właśnie kreskówki. Warto wspomnieć, że aktorzy podkładający głos w grze są tymi samymi, którzy użyczali go w serialu animowanym. Po raz kolejny usłyszymy zatem Petera Cullena (Optimus Prime), Dana Gilvezana (Bubblebee) i wielu innych artystów, których możemy skojarzyć z amerykańskim serialem.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 20 czerwca 2017.
Xbox One

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Transformers: Devastation

Wydania gry

już wydane
06 października 2015 PC
# 06 października 2015 360PS3PS4XO
# 16 października 2015 360PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
XO
PS4