Yakuza: Dead Souls - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Yakuza: Dead Souls to przeznaczona wyłącznie dla graczy dorosłych gra akcji, będąca kolejną odsłoną popularnej serii gier wywodzącej się wprost z Japonii. Akcja gry rozgrywa się w czasach współczesnych, a konkretnie w 2011 roku. Wtedy to dzielnica Kamurocho została zaatakowana przez tajemniczą zarazę - ta z kolei zaczęła przekształcać wszystkich mieszkańców wspomnianej dzielnicy w żądnych krwi zombie. Po tym, jak sytuacja stała się nie do opanowania nawet dla sił specjalnych Japanese Self Defense Force, do akcji postanawiają wkroczyć członkowie ugrupowania Yakuza. To, co odkrywają okazuje się jednak dużo gorsze, niż mogłoby się wydawać - okazuje się bowiem, że za katastrofę odpowiedzialni są nie tylko mieszkańcy Kamurocho.

Gra Yakuza: Dead Souls jest najbardziej dynamiczną i widowiskową odsłoną popularnej serii. Autorzy produkcji, firma SEGA, zdecydowali się uczynić z tej gry czystą strzelaninę, co jest widoczne na każdym kroku. Skorzystali przy tym z mocno już otartego scenariusza, aczkolwiek fani serii z pewnością mogą spodziewać się cech charakterystycznych dla niej również i w opisywanym tytule.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na świetną oprawę graficzną. Jest trójwymiarowa, a otoczenie bardzo szczegółowe i po prostu warte uwagi. Należy powiedzieć, że niemal każdy element środowiska jest możliwy do zniszczenia, a wiele z nich również do interakcji. Możemy zatem podnieść leżące na ziemi krzesło i rzucić nim w hordę nieprzyjaciół.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 marca 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Yakuza: Dead Souls

  • Platformy: PS3
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: Amusement Vision (główny)
  • Wydawcy: # SEGA# CDP
  • Tematy Gangsterska
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 13 marca 2012 PS3
# 23 marca 2012 PS3