inFamous: Second Son - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
inFamous: Second Son to trzecia z kolei odsłona popularnej serii gier akcji, która od dawna wydawana jest na konsole firmy Sony. Jest to jednocześnie pierwsza jej część wydana wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Stworzenia gry podjęło się amerykańskie studio Sucker Punch.

Akcja Second Son toczy się 7 lat po wydarzeniach zaprezentowanych w grze inFAMOUS 2. Rolę głównego bohatera tym razem powierzono mężczyźnie o nazwisku Delsin Rowe - 24-latkowi, który jest przekonany do tego, że narodził się by robić wielkie rzeczy. Problem w tym, że w trakcie swojego życia jeszcze niczego takiego nie dokonał. Wszystko zmienia się po tym, gdy uratował ludzi z płonącego autobusu. Wtedy to odkrył, że jest w stanie kontrolować, a nawet przemieniać się w dym. Czy jest to jego specjalna zdolność, czy może posiadł ją od jednego z pasażerów autobusu? Tego nie wiadomo. Pewne jest, że bohaterem zaczyna interesować się Department of Unified Protection (DUP) - organizacja rządowa mająca na celu zwalczanie znaków bio-terroryzmu. Rowe musi zatem nie tylko odkryć, skąd posiada swoje zdolności, ale i walczyć ze swoimi nowymi przeciwnikami.

Podczas zabawy w sposób praktycznie dowolny zwiedzamy miasto i okolice Seattle, a cała ścieżka rozwoju głównego bohatera, jak i linii fabularnej zależy od tego, jakich decyzji będziemy dokonywać w trakcie rozgrywki. Naturalnie rzecz biorąc rozgrywka w dużej mierze sprowadza się do odpowiedniego manipulowania mocami, które wraz z upływem czasu rosną, a wraz z nimi nasze możliwości w zwiedzaniu świata i pokonywaniu rywali.

Gra, wraz z przeniesieniem na jeszcze nowocześniejszą platformę sprzętową, oferuje o wiele lepsze modele postaci oraz lokacji i - ogólnie - bardziej szczegółową oprawę graficzną.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 16 marca 2013.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

inFamous: Second Son

Wydania gry

już wydane
# 21 marca 2014 PS4
# 21 marca 2014 PS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS4