Akurat gier MMO nasz rynek nie potrzebuje... Moim zdaniem mogliby w coś innowacyjnego zainwestować, zamiast stale pomnażać schematy już wcześniej użyte.
W serię grałem bardzo bardzo dawno temu, kiedy taka grafika była jeszcze nie do pomyślenia I fajna była, ciekawe dialogi, a fabuła niczego sobie. Z chęcią sięgnę, jak znajdzie się czas.