Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Astral Chain

Switch
Opis gry
Astral Chain to powstała z myślą o konsoli Nintendo Switch gra akcji, za której wyprodukowanie odpowiada doświadczone studio PlatinumGames. Produkcja po raz pierwszy została zaprezentowana podczas Nintendo Direct w 2019 i w tym samym roku została wydana.

W prace nad grą zaangażowani byli branżowi weterani, w tym Takahisa Taura (designer Nier: Automata), Hideki Kamiya (współtwórca serii Bayonetta) oraz Masakazu Katsura (mangaka, autor ZETMAN czy Video Girl Ai).

Fabuła gryFuturystyczne multikulturowe miasto Arka staje się celem ataku tajemniczych istot, które przedostają się na Ziemię dzięki portalowymi wymiarowemu. Mordują one mieszkańców i zanieczyszczają planetę, a lokalne siły są wobec nich bezbronne. Zostaje więc powołana specjalna jednostka policji znana jako Neuron.

Protagonista (lub protagonistka) jest jednym ze świeżych członków tej grupy. Dzięki pomocy potężnego mechanicznego partnera Legionu może on stawić czoła obcym.

Mechanika rozgrywkiZabawę w Astral Chain zaczynamy od wyboru postaci kobiecej lub męskiej. Bohaterowie są bliźniętami i niezależnie od naszej decyzji, druga postać nadal występować będzie w historii. Gatunkowo grze najbliżej jest do slasherów, przez sporą część czasu walczymy z przeciwnikami łącząc ciosy w efektowne kombosy. Kluczem do sukcesu jest jednak wykorzystywanie szeregu umiejętności Legionu, naszej żywej i zarazem najsilniejszej broni. Mechaniczny partner może przybierać różne formy, o których wyborze sami decydujemy.

Poza segmentami związanymi z walką możemy zwiedzić Arkę oraz poznać jej mieszkańców.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 lutego 2019.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak danych
Najświeższe informacje
Gra

Astral Chain

  • Platformy: Switch
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: PlatinumGames (główny)
  • Wydawcy: Nintendo
  • Tematy Futurystyczna, Science fiction
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

planowane
# 30 sierpnia 2019 Switch