Conan - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Conan

360PS3
Opis gry
Conan to gra stworzona przez Nihilistic Software, które do tej pory stworzyło jedynie jedną (nie licząc tej) grę: Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects. Produkcja ta opowiada o przygodach legendarnego, wywodzącego się z Cimmerii wojownika, stworzonego przez Roberta Howarda.

Conan to przygodowa gra akcji, w której rozgrywkę obserwujemy w widoku trzecioosobowym (zza pleców bohatera). Kierując barbarzyńcą mamy okazję przemierzyć różnorodne królestwa Hyborianu, świata, w którym dzieje się akcja, by zwalczyć wszelkie zło panoszące się w krainie, zlikwidować wszystko, co stanie nam na drodze i w końcu zniszczyć tajemniczą, nieuchwytną moc, która od jakiegoś czasu grasuje po świecie.

Stworzona wyłącznie na konsole nowej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360) gra oferuje nam nowoczesną grafikę, która w znakomity sposób oddaje atmosferę tytułu. Całość jest bardzo brutalna - nie brakuje tutaj krwi i przesadnie realistycznych efektów walki, przez co tytuł skierowany jest wyłącznie do dorosłych osób. Oprawa dźwiękowa stoi na wysokim poziomie - podczas przemierzania rozległych krain Hyborianu mamy okazję usłyszeć kilka niezłych, klimatycznych ścieżek dźwiękowych. Warto wspomnieć o interaktywnym środowisku, z którym możemy współgrać podczas walki: podczas zwalczania kolejnych przeciwników możemy używać elementów otoczenia by zadać oponentom obrażenia. Warto również wspomnieć, iż sam system walki jest bardzo rozbudowany. Oferuje nam on bowiem potężny asortyment ciosów, które możemy łączyć w najróżniejsze combosy. Jesteśmy w stanie również używać różnych stylów walki, które także możemy zgrabnie łączyć w destrukcyjne serie.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 01 września 2007.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Conan

  • Platformy: 360PS3
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: nStigate Games
  • Wydawcy: # THQ# CDP
  • Tematy Fantasy
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 28 września 2007 360PS3
# 08 listopada 2007 360PS3