Gamedile.pl

#
Znana także jako Deus Ex: Human Revolution.
Opis gry
Deus Ex: Human Revolution to trzecia z kolei odsłona popularnej serii gier, będących niesamowitym połączeniem dynamicznej akcji z wieloma elementami znanymi fanom gier cRPG. Stworzenia tej produkcji podjął się montrealski zespół Eidos.

Akcja opisywanej produkcji jest prequelem dla wydanych do tej pory gier z serii. Gra nadal oferuje niesamowity klimat związany z cyberpunkową wizją przyszłości. Przenosimy się do Szanghaju, w lata 20. XXI wieku. Rzeczone miasto, bardzo rozwinięte gospodarczo i technologiczne, zostało podzielone na dwie strefy: wyższą stanowią magnaci finansowi, niższą zaś biedota. Jak wiadomo, strefa biedoty nie jest przyjemnym miejscem do życia - wszędzie pełno brudu, hałasu, a dookoła chaos i zamieszenie.

Wcielamy się w postać Adama Jensena, pracującego w firmie Sarif Industries na stanowisku szefa mężczyzny, który prowadzi zwyczajne życie przeciętnego człowieka. Wraz z pewnym dniem jednak zmienia się to diametralnie, gdy oddział sił specjalnych wdziera się do laboratorium, w którym nasz bohater pracuje. W wyniku wspomnianego ataku ginie mnóstwo ludzi - sam Jensen natomiast zapada w śpiączkę, krytycznie raniony. Po przebudzeniu się odkrywa, że przeżycie umożliwił mu szereg operacji i wszczepień mechanicznych części ciała. Teraz nie tylko musi zapoznać się z „nowym” ciałem, ale również rozwiązać intrygę, która rozgrywa się dookoła niego.

Deus Ex: Human Revolution oferuje niesamowitą oprawę graficzną, która tworzy specyficzną atmosferę. Właśnie użycie przez autorów barw żółci i czerni pozwoliło wytworzyć cyberpunkowy klimat, tak ważny w tej grze. Produkcja została wydana na komputery osobiste i konsole nowej generacji.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 25 maja 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
 • #

  Eidos zdradziło plany związane z marką Deus Ex

  02 października 2013
  We wpisie na oficjalnym blogu serii Deus Ex firma Eidos Interactive opisała pokrótce swoje plany związane z rozwojem tej marki. Okazuje się, że francuski deweloper ma w rękawie aż kilka asów, które wyciągnie z...
Gra

Deus Ex: Human Revolution

 • Platformy: PC360PS3
 • Inne nazwy: Polska Deus Ex: Bunt Ludzkości
 • Gatunek: Gra akcji» cRPG» Skradanka
 • Producenci: Eidos Montreal (główny)
 • Wydawcy: Square Enix Cenega
 • Tematy Cyberpunk, Science fiction
 • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna
 • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
 • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 23 sierpnia 2011 PC360PS3
# 26 sierpnia 2011 PC360PS3