Przerost treści nad formą to zawsze plus
Tibia v2.
Ja w pełni popieram aurora recki, bo faktycznie gra jest bardzo grywalna i porusza ważne tematy, a jej fabuła jest bardzo, bardzo wzruszająca. Mimo nieciekawej grafiki warto w nią zagrać. Przecież nie tylko grafa i zagadki liczą się w przygodówkach. Ona jest zwyczajnie inna i to jej ogromna zaleta

