Hitman 2: Silent Assassin (Hitman 2: Cichy Zabójca) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Znana także jako Hitman 2: Cichy Zabójca.
Opis gry
Sequel bijącej rekordy popularności gry akcji, w której mieliśmy okazję wcielić się w postać płatnego mordercy, który posiadał wytatuowany w postaci kodu kreskowego tajemniczy numer na karku. Stworzony przez firmę IO Interactive, wprowadza do serii wiele zmian w stosunku do pierwowzoru.

Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach zaprezentowanych w poprzedniej odsłonie serii, kiedy to Agent 47 zakończył zawód płatnego zabójcy (asasyna), porzucając go na rzecz sycylijskiego kościoła. Nie minęło jednak dużo czasu zanim złoczyńcy porwali księdza i mentora głównego bohatera, Ojca Vittorio. 47 jest więc zmuszony, by powrócić do swej przeszłości i po raz kolejny sięgnąć po swe pistolety.

Jeżeli chodzi o model rozgrywki to jego podstawa nie uległa wielkiej zmianie - akcję w grze nadal obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, aczkolwiek mamy opcjonalną możliwość obserwowania jej oczyma bohatera. Pojawił się wskaźnik informujący o poziomie podejrzeń przeciwników dotyczących naszej obecności (który w kolejnych odsłonach serii ulegnie ewolucji).

W trakcie zabawy przyjdzie nam zwiedzić kilka różnych lokacji rozmieszczonych po całym świecie. Odwiedzimy między innymi Sycylię, na której jest osadzony klasztor, a także St. Petersburg, Japonię czy nawet Indie. Gra została oparta o nowy silnik graficzny, który zagwarantował zupełnie nowe efekty specjalne, a także zwiększył jakość tekstur i animacji.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 26 grudnia 2012.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

Hitman 2: Silent Assassin

  • Platformy: PCPS2XBXGCNPS3
  • Gatunek: Gra akcji» Skradanka
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 29 stycznia 2013 PS3
planowane
# 2002 PS2XBXGCN
# 2002 PCPS2
# 2002 PCPS2XBXGCN