Homefront - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Homefront

PC360PS3
Opis gry
Homefront to stworzona z myślą o komputerach osobistych i konsolach siódmej generacji pierwszoosobowa strzelanka z motywem fikcyjnej wojny pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną, w której ta druga nacja najeżdża pierwszą. Całość powstała w Kaos Studios.

Fabuła gryZaprezentowana w grze historia została przygotowana przez Johna Miliusa, który napisał scenariusz również do (między innymi) „Czasu Apokalipsy”. Przenosi nas do roku 2027, w którym Korea Północna zdołała już utworzyć prawdziwe potężne imperium po zjednoczeniu się z Koreą Południową. Oba kraje przekonały do siebie również takie państwa Azjatyckie, jak Japonia, a ich sojusz nabierał mocy. Federacja okazała się jednak chciwa i zaczęła częściowo okupować kluczowe miasta Stanów Zjednoczonych. USA musi poradzić sobie z okupantem i wyzwolić z jego jarzma.

Mechanika rozgrywkiHomefront jest dynamiczną strzelanką, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Kampania dla pojedynczego gracza jest często przerywana animowanymi wstawkami, które prezentują fabułę. Naszym głównym zadaniem jest realizacja misji przydzielanych nas przez autorów w sposób liniowych. Do ich wykonywania przydzielony nam zostaje potężny arsenał broni, w tym zarówno tych znanych z rzeczywistości, jak i takich, które są wymysłem autorów i wpasowują się w charakter produkcji, której akcja rozgrywa się w przyszłości.

Oprócz modułu kampanii dla pojedynczego gracza, całość daje możliwość spróbowania swoich sił w module rozgrywki wieloosobowej, który zaprojektowany został w celu dawania możliwości zabawy nawet 32 (w przypadku komputerów osobistych - 64) graczom jednocześnie. Tutaj akcja rozgrywa się na bardziej otwartym terenie, a wykonywanie kolejnych pomniejszych celów i zdobywanie punktów właśnie dzięki temu jest kluczem do zwycięstwa.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 05 kwietnia 2018.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 6924 KB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-32 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Homefront

  • Platformy: PC360PS3
  • Gatunek: Strzelanka
  • Producenci: Kaos Studios
  • Wydawcy: # THQ# CDP
  • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 15 marca 2011 PS3
# 15 marca 2011 PC360PS3
# 18 marca 2011 PC360