Just Cause - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Just Cause

PCPS2XBX360
Opis gry
Just Cause to wytwór będący debiutem firmy Avalanche Studios. Cała produkcja jest mieszanką kultury meksykańskiej, latynoskiej i portorykańskiej. Jej akcja przenosi nas do San Esperito - wyspy umiejscowionej w Południowej Ameryce. Wcielamy się tam w Rico Rodrigueza - agenta CIA, który trafił na rzeczoną wyspę z jasnymi zadaniami. Musi obalić samozwańczą władzę skorumpowanego rządu i dowiedzieć się o tym, czy wyspa jest w posiadaniu broni masowego rażenia.

Świat gry jest ogromny (jak mówią autorzyjego wymiary to 32 x 32 kilometrów) - nie ma w nim żadnych niewidzialnych barier, a całość działa płynnie, bez żadnych dodatkowych doładowywań. Środowisko jest mocno zróżnicowane: w czasie rozgrywki odwiedzimy zarówno wielkie miasta, jak i małe wsie, kasyna czy resorty wojskowe. Warto wspomnieć o najróżniejszych sposobach podróżowania - zarówno po lądzie, jak i po wodzie oraz powietrzu. Sterując naszym bohaterem jesteśmy w stanie zasiąść za sterami przeszło stu pojazdów (takich jak samoloty, łodzie czy samochody terenowe). Oczywiście całość będzie można również przemierzyć pieszo, biegając lub chodząc.

Fabuła gry, napisana przez Matta Costello i Neila Richardsa, nie jest skomplikowana: podzielono ją na dwadzieścia różnych misji. Ich wykonywanie nie stanowi jednak czegoś najważniejszego (mimo, iż oczywiście jest wymagane do przejścia całego tytułu). Dużą część czasu spędzimy bowiem na eksploracji dużego terenu, jaki oddali nam do dyspozycji autorzy. Swoboda jest na tyle duża, że można się zgubić, a to naturalnie jest plus.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 30 stycznia 2008.
Xbox 360
Dolby Digital • HDTV 480p/720p/1080i • 984 KB na zapis gry

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Just Cause

Wydania gry

już wydane
# 26 września 2006 XBX
# 27 września 2006 PCPS2360
# 06 października 2006 PCPS2
# 03 listopada 2006 360