nieSławny: inFamous 2 - inFamous 2 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako inFamous 2.
Opis gry
inFamous 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry akcji, ekskluzywnie goszczącej na łamach platformy firmy Sony - Playstation 3. Po raz kolejny mamy do czynienia z niezwykle dynamiczną grą akcji, która przenosi nas do ogromnej metropolii. Wykonujemy tam szereg rozmaitych misji, walczymy z setkami przeciwników i staramy się nie zginąć.

Głównym bohaterem gry pozostaje Cole McGrath - tytułowy nieSławny. Bądź co bądź, pod koniec ostatniej odsłony serii był on najsilniejszą istotą w całym mieście Empire. Sytuacja ta nie trwała zbyt długo, gdyż do metropolii "wprowadziła się" Bestia. Niestety, pierwszy pojedynek gigantów zakończył się zwycięstwem wielkiego potwora, a McGrath z ledwością wyszedł z niego cały. Teraz bohater wyrusza do miasta New Marais, gdzie pragnie zdobyć doświadczenie i dodatkowe umiejętności, które pozwolą mu pokonać wroga numer jeden. Niestety, Beast nie zamierza czekać - bez skrupułów pustoszy okoliczne miasta. Niebezpieczeństwo grozi również i New Marais, gdzie wybucha fala paniki, a władzę przejęła organizacja militarna nie do końca przyjaźnie nastawiona do naszego bohatera.

inFamous 2 to gra oferująca bardzo wiele zmian w stosunku do poprzedniej odsłony. Przede wszystkim gruntowna przebudowa dosięgnęła głównego bohatera - od teraz nie jest on bezbarwnym osiłkiem, a mężczyzną o specyficznej osobowości i stylu. Poza tym zmiany dosięgnęły również miejsca akcji - nowe miasto jest o wiele bardziej zróżnicowane, zarówno pod względem ludzi, którzy je zamieszkują, jak i pod względem rejonów, które przyjdzie nam odwiedzić.

Każda kolejna odsłona jakiejkolwiek gry oferuje odświeżoną szatę graficzną - nie inaczej jest tutaj. Otoczenie stało się o wiele bardziej interakcyjne, a liczba postaci pojawiających się na ekranie w znacznym stopniu wzrosła. Poprawiły się również animacje postaci oraz cały model miasta.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 25 maja 2011.
PlayStation 3
funkcje sieciowe • HD 720p • 700 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

inFamous 2

Wydania gry

już wydane
# 07 czerwca 2011 PS3
# 08 czerwca 2011 PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3