InFamous - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Opis gry
Cole, szary i przeciętny mężczyzna, wyrusza, by dostarczyć paczkę z przesyłką do centralnego obszaru miasta Empire City. Podczas gdy wykonuje swoją pracę, w mieście wybucha miażdżąca eksplozja niszcząca wszystko, co napotka na drodze. Bohater z ledwością wychodzi cało z tej sytuacji. W następstwie olbrzymiej implozji w mieście rozpoczęły się zamieszki - wszyscy czuli się bezkarnie kradnąc różnego rodzaju dobra ze zniszczonych sklepów. Miasto natomiast przechodziło kwarantannę - zostało zupełnie odcięte od pozostałej części świata. Pech chciał, iż zbrodnia, której dopuścił się Cole została udokumentowana przez kamery. Mężczyzna staje się więc człowiekiem poszukiwanym - w wyniku eksplozji jednak zyskuje również potężne super-moce.

W trakcie całej przygody Cole musi w pełni opanować i poznać swoje własne moce, by znaleźć prawdziwego winowajcę potężnego wybuchu, a tym samym uratować Empire City przed kompletną anarchią.

  • Bycie bohaterem: wcielamy się w postać Cole'a, by pomóc mu oswoić się z jego nowo nabytymi zdolnościami i uratować miasto Empire City i jego mieszkańców.
  • Super-moce: tutaj mamy okazję poczuć, jak to jest móc posługiwać się związanymi z elektrycznością mocami (dobrymi i złymi). Dowiadujemy się, jaka odpowiedzialność łączy się z ich używaniem.
  • Szczegółowa oprawa graficzna, jaką oferuje gra stoi na bardzo wysokim poziomie. Każdy model postaci i otoczenia został stworzony z należytą dbałością i dokładnością.
  • Żyjące własnym życiem, ogromne miasto, które przyjdzie nam przemierzać w trakcie gry, zamieszkują ludzie posiadający własne emocje. Żywo i dynamicznie reagują na nasze poczynania w grze. Podobnie jest ze środowiskiem.
  • Epickie pojedynki, które przyjdzie nam toczyć nie należą do łatwych. Musimy stoczyć pojedynek z najgorszymi łotrami i oprychami z miasta, co jest bardzo poważnym zadaniem. W grze tej należy ponosić odpowiedzialność za każdą zabitą osobę
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 marca 2009.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3wykorzystuje żyroskop w kontrolerze • HD 720p • 1277 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

InFamous

Wydania gry

już wydane
# 26 maja 2009 PS3
# 27 maja 2009 PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3